Pravidla hry

Co je cílem - čeho máš dosáhnout?

Cílem hry Laser Game je postřílet ostatní hráče v Aréně ve stanoveném čase 15 minut. Vlastníme nejmodernější dostupné vybavení, laser systém Lasermaxx EVO-5, který je až pro 15 hráčů.

Skrýváte se, běháte mezi překážkami, komunikujete s týmem a snažíte se zasáhnout protihráče, kteří mají jediný cíl – zasáhnout vás. Laser Game je jednou z nejadrenalinovějších a nejzábavnějších sportovních her současnosti.

Jak se laser game hraje

Laser game je dynamická hra, jejímž cílem je postřílet laserovým paprskem z vaší zbraně co nejvíce protihráčů a co nejvíce krát zasáhnout, tedy zabodovat. Každý hráč má na sobě vestu, která snímá elektronické paprsky a počítá zásahy. V naší aréně si zahrajete s nejmodernějším vybavením od společnosti Lasermaxx, které může využít až 15 hráčů na jednu hru. Hra trvá 15 minut, tento čas je nabitý zábavou a adrenalinem, kdy běháte mezi překážkami, hrajete v týmech, či všichni proti všem. Vítězem se stává ten, kdo zastřelí co nejvíce svých protihráčů. Zásah laserovým paprskem není nebezpečný a nebolí (laserové zbraně mají certifikaci pro zábavný průmysl). Kontaktní čočky ani brýle nejsou překážkou.

Jak se na hru vybavit

Čím tmavší tím lepší: při hře je v aréna osvětlena uv světly, tudíž je důležité, aby vaše oblečení nebylo světlé, jinak byste byli snadno viditelní a tím pádem snadno zasažitelní. Povinná je obuv, která je ideálně sportovní a pro vaši hru bezpečná. V našem zázemí vám nabízíme šatny a šatní uzamykatelné skříňky, kde se můžete 100% připravit na vaši hru.

Bolesti se bát nemusíte

Všechny zásahy jsou snímány za pomocí elektroniky, laserový zásah ze zbraně nezpůsobuje žádnou bolest. Hra je vhodná i pro děti od 6 let, překážkou nejsou ani brýle nebo kontaktní čočky. Zásah laserovým paprskem není nebezpečný a nebolí (laserové zbraně mají certifikaci pro zábavný průmysl).

Pravidla hry

Hra je nastavena na 15 minut. Před začátkem hry si hráči vyberou v naší nabídky, jaký druh hry chtějí hrát. Zda chtějí hrát tzv. DeathMatch (všichi proti všem), či teamovou hru, kdy je možné se rozdělit až do 6 teamů. Cílem každé hry je co nejvícekrát střelit své protihráče. Za každý váš zásah získáváte body (100 bodů) , za každý protivníkův zásah, který vás zasáhne se body odečítají (- 50). Hráč (tým) s nejvyšším počtem bodů vyhrává.

Pozor! Ve hře je ještě jeden hráč! Náš Escopod. Toho si můžete podmanit na vaši stranu, kdy bude střílet za vás. Může ale být i vaším protihráčem, který umí dobře zacílit a zasáhnout.